IHMISET

IHMISET

Jos toteamus ”Innostunut henkilöstö on yrityksen tärkein voimavara” pitää paikkansa, Täsmän voimat eivät lopu koskaan.

Me täsmäläiset palvelemme teitä hymyssä suin. Toimimme kaikki samojen periaatteiden mukaisesti ja haluamme luoda ymmärrettävää, kustannustehokasta ja modernia työterveyshuoltoa. Vaikka lakisääteinen työterveyshuolto voi sanana kuulostaa kuivalta, niin me emme sitä ole. Teemme työtämme persoonallisella otteella ja sopivasti pilke silmäkulmassa.

Yhteydenotot

Esko Ruotsalainen

Esko Ruotsalainen

Toimitusjohtaja
Työterveyslääkäri

020 7424 111

esko.ruotsalainen@tasma.fi

Esa Halmesmäki

Esa Halmesmäki

Hallituksen puheenjohtaja
Työterveyslääkäri

020 7424 110

esa.halmesmaki@tasma.fi

Minna Kujala-Myllynen

Minna Kujala-Myllynen

Johtava lääkäri
Työterveyshuollon erikoislääkäri
Jaana Salmela

Jaana Salmela

Yleislääkäri

020 7424 116

jaana.salmela@tasma.fi

Laura Koskinen

Laura Koskinen

Yleislääkäri

020 7424 119

laura.koskinen@tasma.fi

Mia Koskinen

Mia Koskinen

Vastaava työterveyshoitaja

020 7424 112

mia.koskinen@tasma.fi

Niina Hilakivi-Luostarinen

Niina Hilakivi-Luostarinen

Työterveyshoitaja

020 7424 115

niina.hilakivi-luostarinen@tasma.fi

Katja Mäkeläinen

Katja Mäkeläinen

Työterveyshoitaja

020 7424 114

katja.makelainen@tasma.fi

Juulia Karjalainen

Juulia Karjalainen

Työterveyshoitaja

020 7424 113

juulia.karjalainen@tasma.fi

Anna Martevuo

Anna Martevuo

Työterveyshoitaja

020 7424 117

anna.martevuo@tasma.fi

Miia Markkanen

Miia Markkanen

Työterveyshoitaja

020 7424 118

miia.markkanen@tasma.fi

Tomi Kosonen

Tomi Kosonen

Vastaava työfysioterapeutti

tomi.kosonen@tasma.fi

Riku Liljeström

Riku Liljeström

+358 40 578 8909

riku.liljestrom@tasma.fi

Tapio Lievonen

Tapio Lievonen

+358 40 682 5411

tapio.lievonen@tasma.fi

Juha-Matti Nummi

Juha-Matti Nummi

+358 40 821 9445

juha-matti.nummi@tasma.fi

Pasi Haikonenn

Pasi Haikonen

+358 40 662 7066

pasi.haikonen@tasma.fi

Markku Huotari

Markku Huotari

+358 400 415 619

markku.huotari@tasma.fi

Jyrki Hovivuori

Jyrki Hovivuori

+358 40 351 7392

jyrki.hovivuori@tasma.fi

Harri Maunu

Harri Maunu

IT-mies

+358 45 256 0095

harri.maunu@tasma.fi

Ari Leskinen

Ari Leskinen

IT-tukimies