IHMISET

IHMISET

Täsmä Työterveys Oy

Täsmä Työterveys Oy:n palveluksessa toimii toistakymmentä terveydenhuollon ammattilaista. Me kaikki toimimme samojen periaatteiden mukaisesti ja haluamme luoda ymmärrettävää, kustannustehokasta ja suoraviivaista työterveyshuoltoa lain edellyttämällä tavalla. Vaikka lakisääteinen työterveyshuolto voi sanana kuulostaa kuivalta, niin me emme ole sitä ole. Teemme työtämme persoonallisella otteella ja sopivasti pilke silmäkulmassa.

Yhteydenotot

Esko Ruotsalainen

Esko Ruotsalainen

Toimitusjohtaja
Työterveyslääkäri

020 7424 111

esko.ruotsalainen@tasma.fi                                                                                             

Esa Halmesmäki

Esa Halmesmäki

Hallituksen puheenjohtaja
Työterveyslääkäri

020 7424 110

esa.halmesmaki@tasma.fi                                                                  

Minna Kujala-Myllynen

Minna Kujala-Myllynen

Johtava lääkäri
Työterveyshuollon erikoislääkäri

020 7424 116

minna.kujala-myllynen@tasma.fi                                                                                             

Mia Koskinen

Mia Koskinen

Vastaava työterveyshoitaja

020 7424 112

mia.koskinen@tasma.fi                                                                                             

Niina Hilakivi-Luostarinen

Niina Hilakivi-Luostarinen

Työterveyshoitaja

020 7424 115

niina.hilakivi-luostarinen@tasma.fi                                                                                             

Katja Mäkeläinen

Katja Mäkeläinen

Työterveyshoitaja

020 7424 114

katja.makelainen@tasma.fi                                                                                             

Juulia Karjalainen

Juulia Karjalainen

Työterveyshoitaja

020 7424 113

juulia.karjalainen@tasma.fi                                                                                             

Anna Martevuo

Anna Martevuo

Työterveyshoitaja

020 7424 117

anna.martevuo@tasma.fi                                                                                             

Tomi Kosonen

Miia Markkanen

Työterveyshoitaja

020 7424 118

miia.markkanen@tasma.fi                                                                                             

Tomi Kosonen

Tomi Kosonen

Vastaava työfysioterapeutti

-

tomi.kosonen@tasma.fi                                                                                             

Riku Liljeström

Riku Liljeström

+358 40 578 8909

riku.liljestrom@tasma.fi                                                                                             

Tapio Lievonen

Tapio Lievonen

+358 40 682 5411

tapio.lievonen@tasma.fi                                                                                             

Jyrki Hovivuori

Jyrki Hovivuori

+358 40 351 7392

jyrki.hovivuori@tasma.fi                                                                                             

Juha-Matti Nummi

Juha-Matti Nummi

+358 40 821 9445

juha-matti.nummi@tasma.fi                                                                                             

Harri Maunu

Harri Maunu

IT-mies

+358 45 256 0095

harri.maunu@tasma.fi