Ihmiset

Täsmän ihmiset

Me täsmäläiset otamme työterveyden tosissaan, mutta hyväntuulisesti.

Kokemusta työterveyshuollosta olemme kerryttäneet yhteensä yli 300 vuotta. Tämän kokemuksen avulla halusimme tehdä työterveyshuollosta mutkatonta sekä työntekijöille että työnantajille.

Sairastuessasi saat nopeasti ja tietoturvallisesti avun etävastaanoton kautta.

Esa Halmesmäki

    Työterveyslääkäri
  • Toimitusjohtaja
  • Täsmän perustaja
esa.halmesmaki@tasma.fi 020 7424 110

Katja Mäkeläinen

    Työterveyshoitaja
  • Johtaja, työterveyshuollon palveluntuotanto
katja.makelainen@tasma.fi 020 7424 114

Mia Koskinen

    Työterveyshoitaja
  • Johtaja, asiakkuudet
mia.koskinen@tasma.fi 020 7424 112

Mikael Hedenborg

    Johtava työterveyslääkäri
  • Työterveyshuollon erikoislääkäri
mikael.hedenborg@tasma.fi
jaana salmela

Jaana Salmela

    Vastaava lääkäri

Esko Ruotsalainen

    Työterveyslääkäri
  • Täsmän perustaja

Tuulia Isoviita

    Yleislääketieteen erikoislääkäri
  • Työterveyslääkäri

Laura Koskinen

    Yleislääkäri

Juri Olkkonen

    Työterveyslääkäri

Ilona Marjakoski

    Yleislääketieteen erikoislääkäri

Paula Wetterstrand

    Yleislääkäri

Sini Karjalainen

    Työterveyslääkäri

Juulia Karjalainen

    Vastaava työterveyshoitaja
juulia.karjalainen@tasma.fi 020 7424 113

Anna Martevuo

    Vastaava työterveyshoitaja
anna.martevuo@tasma.fi 020 7424 117

Katri Nissinen

    Työterveyshoitaja
katri.nissinen@tasma.fi 020 7424 063
Niina Hilakivi-Luostarinen

Niina Hilakivi-Luostarinen

    Työterveyshoitaja
niina.hilakivi-luostarinen@tasma.fi 020 7424 115

Miia Markkanen

    Työterveyshoitaja
miia.markkanen@tasma.fi 020 7424 118
Susanna Matila

Susanna Matila

    Työterveyshoitaja
susanna.matila@tasma.fi 020 7424 061

Minttu Sundström

    Työterveyshoitaja
minttu.sundstrom@tasma.fi
Nina Åfelt

Nina Åfelt

    Työterveyshoitaja
nina.afelt@tasma.fi 020 7424 068

Eveliina Virnes

    Sairaanhoitaja
  • Vastaanottohoitaja
eveliina.virnes@tasma.fi

Suvi Enomaa

    Työterveyshoitaja
suvi.enomaa@tasma.fi 020 7424 069

Tuula Appelberg

    Sairaanhoitaja
  • Vastaanottohoitaja
tuula.appelberg@tasma.fi

Suvi-Tuuli Leskinen

    Työterveyshoitaja
suvi-tuuli.leskinen@tasma.fi 020 7424 064

Riikka Virtanen

    Työterveyshoitaja
riikka.virtanen@tasma.fi 020 7430 860
Sara Ahola

Sara Ahola

    Työterveyshoitaja
sara.ahola@tasma.fi 020 7430 862
Catharina Andersson

Catharina Andersson

    Työterveyshoitaja
catharina.andersson@tasma.fi 020 7430 861
Eveliina Suonsivu

Eveliina Suonsivu

    Työterveyshoitaja
eveliina.suonsivu@tasma.fi 020 7430 863

Saana Verkasalo

    Työterveyshoitaja
saana.verkasalo@tasma.fi 020 7424 067
elina haarala

Elina Haarala

    Työterveyshoitaja
elina.haarala@tasma.fi 020 7430 864
Miika Vestala

Miika Vestala

    Työterveyshoitaja
miika.vestala@tasma.fi 020 7430 865
Taru Viiru

Taru Viiru

    Työterveyshoitaja
taru.viiru@tasma.fi 020 7430 866
Miisa Heinsaari

Miisa Heinsaari

    Työterveyshoitaja
miisa.heinsaari@tasma.fi 020 7430 867

Tomi Kosonen

    Vastaava työfysioterapeutti
  • Personal trainer
tomi.kosonen@tasma.fi 020 7424 065

Emilia Malmi

    Talouspäällikkö
emilia.malmi@tasma.fi

Harri Maunu

    Tietohallintopäällikkö
harri.maunu@tasma.fi

Christian Preetzmann

    Myyntijohtaja
christian.preetzmann@tasma.fi 020 7424 066

Hannu Kangas

    Talousjohtaja
hannu.kangas@tasma.fi

Sanna Kärsämänoja

    Viestintä- ja markkinointijohtaja
sanna.karsamanoja@tasma.fi 044 733 0733 (Myynti sähköpostitse, kiitos!)