Puhelinvaihde (Arkisin 9 – 15)

Ihmiset

Täsmän ihmiset

Täsmän ihmiset

Me täsmäläiset otamme työterveyden tosissaan, mutta hyväntuulisesti.

Kokemusta työterveyshuollosta olemme kerryttäneet yhteensä yli 300 vuotta. Tämän kokemuksen avulla halusimme tehdä työterveyshuollosta mutkatonta sekä työntekijöille että työnantajille.

Sairastuessasi saat nopeasti ja tietoturvallisesti avun etävastaanoton kautta.

Esa Halmesmäki

    Työterveyslääkäri
  • Toimitusjohtaja
  • Täsmän perustaja
esa.halmesmaki@tasma.fi 020 7424 110

Esko Ruotsalainen

    Työterveyslääkäri
  • Operatiivinen johtaja
  • Täsmän perustaja
esko.ruotsalainen@tasma.fi 020 7424 111

Katja Mäkeläinen

    Työterveyshoitaja
  • Johtaja, työterveyshuollon palveluntuotanto
katja.makelainen@tasma.fi 020 7424 114

Mia Koskinen

    Työterveyshoitaja
  • Johtaja, asiakkuudet
mia.koskinen@tasma.fi 020 7424 112

Mikael Hedenborg

    Johtava työterveyslääkäri
  • Työterveyshuollon erikoislääkäri
mikael.hedenborg@tasma.fi

Jan Wiklund

    Työterveyshuollon erikoislääkäri
jan.wiklund@tasma.fi

Jaana Salmela

    Vastaava lääkäri
jaana.salmela@tasma.fi

Tuulia Isoviita

    Yleislääketieteen erikoislääkäri
  • Työterveyslääkäri
tuulia.isoviita@tasma.fi

Laura Koskinen

    Yleislääkäri
laura.koskinen@tasma.fi

Juri Olkkonen

    Työterveyslääkäri
juri.olkkonen@tasma.fi

Ilona Marjakoski

    Yleislääketieteen erikoislääkäri
ilona.marjakoski@tasma.fi

Juulia Karjalainen

    Vastaava työterveyshoitaja
juulia.karjalainen@tasma.fi 020 7424 113

Anna Martevuo

    Vastaava työterveyshoitaja
anna.martevuo@tasma.fi 020 7424 117

Katri Nissinen

    Työterveyshoitaja
katri.nissinen@tasma.fi 020 7424 063

Niina Hilakivi-Luostarinen

    Työterveyshoitaja
niina.hilakivi-luostarinen@tasma.fi 020 7424 115

Miia Markkanen

    Työterveyshoitaja
miia.markkanen@tasma.fi 020 7424 118

Susanna Matila

    Työterveyshoitaja
susanna.matila@tasma.fi 020 7424 061

Minttu Sundström

    Työterveyshoitaja
minttu.sundstrom@tasma.fi

Nina Åfelt

    Työterveyshoitaja
nina.afelt@tasma.fi 020 7424 068

Eveliina Virnes

    Sairaanhoitaja
  • Vastaanottohoitaja
eveliina.virnes@tasma.fi

Suvi Enomaa

    Työterveyshoitaja
suvi.enomaa@tasma.fi 020 7424 069

Tuula Appelberg

    Sairaanhoitaja
  • Vastaanottohoitaja
tuula.appelberg@tasma.fi

Suvi-Tuuli Leskinen

    Työterveyshoitaja
suvi-tuuli.leskinen@tasma.fi 020 7424 064

Riikka Virtanen

    Työterveyshoitaja
riikka.virtanen@tasma.fi 020 7430 860

Sara Ahola

    Työterveyshoitaja
sara.ahola@tasma.fi 020 7430 862

Catharina Andersson

    Työterveyshoitaja
catharina.andersson@tasma.fi 020 7430 861

Eveliina Suonsivu

    Työterveyshoitaja
eveliina.suonsivu@tasma.fi 020 7430 863

Elina Haarala

    Työterveyshoitaja
elina.haarala@tasma.fi 020 7430 864

Miika Vestala

    Työterveyshoitaja
miika.vestala@tasma.fi 020 7430 865

Taru Viiru

    Työterveyshoitaja
taru.viiru@tasma.fi 020 7430 866

Tomi Kosonen

    Vastaava työfysioterapeutti
  • Personal trainer
tomi.kosonen@tasma.fi 020 7424 065

Emilia Malmi

    Toimistopäällikkö
emilia.malmi@tasma.fi

Harri Maunu

    Tietohallintopäällikkö
harri.maunu@tasma.fi

Christian Preetzmann

    Myyntijohtaja
christian.preetzmann@tasma.fi 020 7424 066

Hannu Kangas

    Talousjohtaja
hannu.kangas@tasma.fi

Sanna Kärsämänoja

    Viestintä- ja markkinointijohtaja
sanna.karsamanoja@tasma.fi 044 733 0733 (Myynti sähköpostitse, kiitos!)